HakkımızdaKabil Endüstriyel Mutfak & Dekorasyon firması olarak İstanbul -  Büyük Armutlu'daki imalathanemizde Endüstriyel Mutfak Ürünleri, Tekne-Yat Aksesuarları, Ahşap ve Ağaç ürünlerinin imalatı, dekorasyonu, dekoratif aksesuar imalatını, demir-çelik ürünlerinin imalatını gerçekleştirmekteyiz.
Müşterilerimizin özel siparişlerini, isteğe bağlı olarak  Ahşap, Demir ve Paslanmaz Krom Çelik malzemelerle  üretmekteyiz. İletişim sayfamızdan ve telefon numaralarımızdan 7/24 özel siparişlerinizi verebilirsiniz.  Çalışma Saatlerimiz Pazartesi - Cumartesi arası haftanın 6 günü 08:00 - 18:00 Arasıdır.  Siparişleriniz ve mesajlarınız ile ilgili saat 23:00'e kadar geri dönüş yapılmaktadır.
Tasarım ve dekorasyon gerektiren  ürünlerimiz de, el işçiliği yoğunluklu olarak kullanılmakta olup, fabrikasyon  daha az oranda kullanılmaktadır. Ev, Ofis, Otel, Restaurant, Hastane gibi alanları, sağlıklı yaşam alanlarına dönüştürüyoruz. Evlerinizin yatak odası, salon, mutfak ve tüm alanlarını konforlu ve kanserojen madde içermeyen ürünlerimiz ile dekore ediyor ve siz değerli müşterilerimize yeni yaşam alanları sunuyoruz.
Ev, Ofis, Otel, Restaurant, Hastane ve  diğer yaşam alanlarının dekorasyonunu profesyonel ekibimiz ve iç mimar kadromuz ile tasarlıyor ve dekorasyonunu anahtar teslim iş yapıyoruz.Dekorasyonda bilindik çizgileri, biz yeniden çiziyoruz. Farklı bakış açıları ve estetiği Kabil Dekorasyon olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız.
Bizimle  hayatın konforunu yeniden keşfedeceksiniz.  Farklı çizgiler, estetik, konfor, Kabil  Dekorasyon ile sizi hayal dünyanızın sınırlarında yaşatacak.
Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.                     instagram              Android Uygulamamız